Potřebujete rychle peníze před výplatou? Slyšeli jste už o revolvingovém úvěru?

Chcete rychle a bez problémů vyřešit svou akutní finanční situaci, protože se vám hromadí složenky, pokazila se lednice a výplata přijde až za několik dní? Pro takové případy je tu půjčení peněz s revolvingovým úvěrem.

 

Zná to každý z nás… Zbývá ještě pár dní do výplaty, a vás rozbolí zub, pokazí se chladič v autě, nebo nastane jiná situace, se kterou jste vůbec nepočítali. Účet vám moc hezká čísla neukazuje, peníze zkrátka potřebujete. A rychle. Vyřešte to jednoduše a půjčte si peníze přes systém revolvingového úvěru.

Systém revolvingového úvěru funguje celkem jednoduše. Zavážete se na krátkou dobu s možností nastavení splátek v pravidelných intervalech. Výhodou je, že když splatíte alespoň část zjednaného úvěru, můžete opětovně využít finanční prostředky pro další zapůjčení, protože čerpáte z již zaplacené částky. To znamená, že pokud se vám pokazí auto a za měsíc vás opravdu rozbolí zub, máte na pokrytí obou situací.
Revolvingový úvěr je propojen s vaším běžným účtem, ze kterého poté čerpáte schválenou částku.
Po schválení nemusíte vyčerpat celkovou částku najednou, ale využít ji opakovaně v průběhu sjednaného harmonogramu.
Půjčení peněz je samozřejmě možné jak pro fyzické, tak pro právnické osoby. Podnikatelé a firmy rádi využijí OPR firemní úvěr například ve slabších měsících podnikatelského období.

 

Zní to skvěle, že? Je ale revolvingový úvěr opravdu to, co potřebujete?
Pokud chcete mít kdykoliv k dispozici finanční jistotu pro jakékoliv případy, hledáte nebankovní společnost, která nebude prověřovat bankovní registry, nebo právě teď potřebujete zaplatit jenom to nejdůležitější, přečtěte si více informací o revolvingovém úvěru.

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka  ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.

Kolik stojí úvěr EverydayPlus?

2000,00 Kč

 • Celková částka ke splacení:
  i
 • NEBO minimální splátka:
  i
 • RPSN:
  519 %
  i
 • Výše úvěru:
 • Poplatek za výběr:
 • Splatnost: 31.07.2024
 • Měsíční pevná zápůjční
  úroková sazba:

  20%

Pokud uhradíte dlužnou částku v plné výši do data splatnosti, nebudou vám účtovány žádné další poplatky kromě poplatku za čerpání úvěru.

Využijete-li možnost splátky, musíte splatit vždy minimálně jednu pětinu z celkové účtované částky, nejméně však 300 Kč. Měsíční úrok ve výši 20 % se potom na vyúčtování v příštím měsíci vypočítá na základě zůstatku po odečtení zaplacené částky.

Reprezentativní příklad revolvingového úvěru EverydayPlus vychází z předpokladů, že částka ve výši 5.000 Kč (celková výše spotřebitelského úvěru) je čerpána dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splácena pěti stejně vysokými splátkami ve výši 1.672 Kč placenými měsíčně k poslednímu dni každého kalendářního měsíce počínaje prvním kalendářním měsícem následujícím po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru (revolvingový úvěr však umožňuje splácení i jinými, různě vysokými měsíčními částkami, minimálně však 20 % z dlužné částky). Doba trvání úvěru: do konce pátého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru. Měsíční pevná zápůjční úroková sazba 20 %; úrok se nehradí za dobu ode dne čerpání úvěru do konce prvního kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, úrok se nehradí za dobu od prvního dne druhého kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém došlo k čerpání úvěru, až do jeho splacení. Poplatky související s úvěrem: poplatek za čerpání ve výši 1.000 Kč. RPSN 499,10 %. Celková částka splatná spotřebitelem 8.360 Kč. Při častějších nebo vyšších splátkách mohou být údaje uvedené u reprezentativního příkladu odlišné. Na uzavření smlouvy o revolvingovém úvěru není právní nárok. Tento příklad není nabídkou na uzavření smlouvy.

Služby zákazníkům

Otevřeno v pracovní dny 8 – 17
Telefonní číslo
22 888 69 69
E-mail
info@everydayplus.cz
Chat
Chat