Výhody nebankovních úvěrů oproti bankovním úvěrům

Získejte finanční rezervu pro úhradu vyšších nákladů, než je vaše uspořená rezerva pro výdaje spojené třeba s nečekanou životní situací, rekonstrukcí bydlení nebo v období slabších měsíců v podnikání  a čerpejte výhody nebankovního úvěru od společnosti OPR-Finance.

Nenechte se zlákat nevýhodnými nebankovními úvěry od různých společností, které inzerují své služby na internetu, v televizních reklamách i časopisech. Jedině pečlivým výběrem nebankovního úvěru se vyhnete riziku skrytých poplatků, nevýhodných úrokových sazeb a smluvních podmínek při předčasném splacení úvěru. 

Úvěr u OPR-Finance

U OPR-Finance můžete mít svůj úvěr rychle, v řádu několika hodin, oproti vyřízení žádosti u banky, kde si musíte počkat na vyřízení svého úvěru i několik týdnů. Zařiďte si výhodný nebankovní úvěr právě nyní. Řada nebankovních poskytovatelů má také přísnější pravidla pro schválení úvěru a výsledkem bývá často zamítnutí žádosti. Proto v našich smluvních podmínkách uvádíme orientační informace o schválení jednotlivých žádostí, vyplívající z individuálního posouzení žádosti o úvěr.

Oproti bankám nabízíme svým klientům jen takovou výši úvěru, kterou skutečně potřebují, bez ověřování v registrech. Pokud potřebujete své peníze ihned, vyplňte náš krátký nezávazný formulář a získejte svůj rychlý úvěr v řádu několika hodin. U nás získáte úvěr po zkontaktování našeho specialisty bez zdlouhavého papírování a prověřování vaší platební minulosti.

OPR-Financeposkytují plnohodnotné finanční služby stejně jako banka. K dispozici jsou vám pečlivě vyškolení odborníci, kteří vám v pracovní době od 8:00 do 18:00 hodin zodpovědí všechny vaše dotazy a pomohou vám vybrat nejvýhodnější řešení vyřízení nebankovního úvěru šitého vám na míru. 

Významným plusem nebankovních úvěrů je kromě rychlého vyřízení i možnost vypořádat se například s krátkodobou finanční tísní před výplatou a ušetřený čas při řešení administrativních formalit. Jasně předem víte, kolik, kdy a jak máte splácet, takže si můžete snadno naplánovat aktivity spojené s vyrovnáním vůči EverydayPlus.cz.

Pořiďte si právě nyní krátkodobý úvěr na rekonstrukci nebo získejte nebankovní úvěr pro úhradu faktur vašich dodavatelů v době, kdy se vám opozdily platby od zákazníků.

Pro koho jsou nebankovní úvěry nevýhodné

Nebankovní úvěry mají řadu výhod. K jejich vyřízení vám stačí jeden doklad totožnosti – občanský průkaz. Při sjednání výše úvěru nad 50 000 korun pak dokládáte potvrzení o měsíčním příjmu, například výplatní páskou a u OSVČ daňovým přiznáním za minulý rok. Pak už stačí vyplnit online formulář s registrací, následně vyplnit žádost a vaše peníze budete mít v řádu několika hodin k dispozici. Jsou ale případy, kdy se nebankovní úvěry nevyplatí, a to v případě nedoložitelného trvalého příjmu.

Rada na závěr

Půjčujte si pouze tolik, kolik víte, že dokážete splatit. Například úvěr do 10 000 Kč na to nejnutnější vám pomůže a vrásky nepřidělá.

Kolik stojí úvěr EverydayPlus?

2000,00 Kč

 • Celková částka ke splacení:
  i
 • NEBO minimální splátka:
  i
 • RPSN:
  519 %
  i
 • Výše úvěru:
 • Poplatek za výběr:
 • Splatnost: 31.07.2018
 • Měsíční pevná zápůjční
  úroková sazba:

  20%

Pokud uhradíte dlužnou částku v plné výši do data splatnosti, nebudou vám účtovány žádné další poplatky kromě poplatku za čerpání úvěru.

Využijete-li možnost splátky, musíte splatit vždy minimálně jednu pětinu z celkové účtované částky, nejméně však 300 Kč. Měsíční úrok ve výši 20 % se potom na vyúčtování v příštím měsíci vypočítá na základě zůstatku po odečtení zaplacené částky.

Výše RPSN v případě, když celkový úvěr je vyčerpán dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splacen jedinou splátkou k poslednímu dni kalendářního měsíce následujícího po měsíci, v němž došlo k čerpání úvěru.

Služby zákazníkům

Otevřeno v pracovní dny 8 – 18
Telefonní číslo
22 888 69 69
E-mail
info@everydayplus.cz
Chat
Chat

Reprezentativní příklad

Splatnost v kalkulátoru = splatnost první splátky. Dobu splácení určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 5000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o úvěru v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši 25 % z dlužné částky, doba splácení je 36 měsíců , výše poplatku za čerpání úvěru je 1000 Kč (20 %), výše úroku 12 176 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 18 176 Kč. RPSN činí 522,64 %. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 221,39%.