Který studentský úvěr je nejvýhodnější?

Studium na vysoké škole je v dnešní době velmi finančně náročné. Soustřeďte se plně na své studijní výsledky a starosti s nákupem nových skript nechte na nás. Zvládněte studium na vysoké škole díky výhodnému studentskému úvěru od EverydayPlus.cz.

Studentský život se každým rokem finančně potýká se spoustou výdajů spojených se školným, nákupem skript a dalších pomůcek. Navíc jsou na studenty ze strany školy v posledních letech kladeny vysoké požadavky na další povinné mimoškolní aktivity, které ubírají čas, aby si mohli přivydělat na brigádách. Bez notebooku a internetu se na školách také neobjedete. Kde získat potřebné finanční prostředky, které můžete jako student kdykoli uplatnit během roku? Například při čerpání studentského úvěru u OPR-Finance!

Pokud kapesné od rodičů z jakéhokoliv důvodu nelze zvýšit, je po ruce studentský úvěr, který všechny potřeby studentů pokryje. Při životě na koleji mladý člověk leccos zakusí, ale jistota zázemí a studijní materiály jsou předpokladem pro úspěšné složení všech zkoušek.

Výhoda studentského úvěru od OPR-Finance

Výhodou studentského úvěru je možnost využití na cokoliv. Ani mladý student tak není limitován hranicemi a svůj úvěr může čerpat postupně tak, jak budou okolnosti vyžadovat, anebo si stanoví týdně či měsíčně částku, kterou nesmí překročit a s tou se naučí hospodařit. Na formování ekonomického smýšlení není nikdy moc brzo.

Studentský úvěr má oproti ostatním půjčkám nízký úrok a možnost odložení splátek, a proto její čerpání můžou studenti použít například pro získání zahraničních zkušeností, které pak uplatní jako vyšší šanci pro přijetí do firmy se zahraniční účastí a nadprůměrný plat. Otevřete si nekonečné možnosti při studiích s naším výhodným studentským úvěrem. Vyplněním jednoduchého, nezávazného online formuláře můžete mít na svém účtu peníze během několika hodin.

O studentský úvěr mohou na základě souhlasu studenta zažádat například rodiče nebo prarodiče, kteří si pak se svým potomkem domluví možnosti splácení nebo podílení se na výši přispívané částky. Výhod studentského úvěru je opravdu mnoho.

Jak zažádat o studentský úvěr

U nebankovního studentského úvěru neprověřujeme vaši platební minulost a oproti bankám je vyřízení úvěru otázka několika hodin, protože se vyhnete nepříjemnému a zdlouhavému papírování. Naskytne-li se vám možnost odjet v nejbližších dnech do zahraničí nebo si budete muset pořídit nový tablet, peníze budete mít k dispozici ihned. Získejte další potřebné informace nebo se zeptejte na další výhody nebankovního studentského úvěru našich pečlivě vyškolených operátorů, na které se můžete se svými dotazy obrátit kdykoli v pracovní době od 8:00 do 18:00 hodin.

Kolik stojí úvěr EverydayPlus?

2000,00 Kč

 • Celková částka ke splacení:
  i
 • NEBO minimální splátka:
  i
 • RPSN:
  247,58 %
  i
 • Výše úvěru:
 • Poplatek za výběr:
 • Splatnost: 31.05.2018
 • Měsíční pevná zápůjční
  úroková sazba:

  20%

Pokud uhradíte dlužnou částku v plné výši do data splatnosti, nebudou vám účtovány žádné další poplatky kromě poplatku za čerpání úvěru.

Využijete-li možnost splátky, musíte splatit vždy minimálně jednu čtvrtinu z celkové účtované částky, nejméně však 300 Kč. Měsíční úrok ve výši 20 % se potom na vyúčtování v příštím měsíci vypočítá na základě zůstatku po odečtení zaplacené částky.

Výše RPSN v případě, když celkový úvěr je vyčerpán dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splacen jedinou splátkou k poslednímu dni kalendářního měsíce následujícího po měsíci, v němž došlo k čerpání úvěru.

Služby zákazníkům

Otevřeno v pracovní dny 8 – 18
Telefonní číslo
22 888 69 69
E-mail
info@everydayplus.cz
Chat
Chat

Reprezentativní příklad

Splatnost v kalkulátoru = splatnost první splátky. Dobu splácení určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 4000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o úvěru v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši minimální splátky úvěru, doba splácení je 33 měsíců , výše poplatku za čerpání úvěru je 800 Kč (20 %), výše úroku 11 049 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 15 849 Kč. RPSN činí 588,56%. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 278,46%.