Näin käytät Everyday joustoluottoa

Näin käytät luottoa

Everyday joustoluoton asiakkaana voit nostaa tilillesi rahaa tarvitsemasi summan vapaasti luottorajasi puitteissa joko kerralla tai pienemmissä osissa tarpeesi mukaan. Lainapalvelu on avoinna 24/7. Hyväksyttyjä nostoja maksetaan asiakkaan ilmoittamalle tilille joka päivä klo 8-22. Nostosumman voit valita 1€:n tarkkuudella, 20-2000€:n väliltä käytettävissä olevan luottorajasi puitteissa.

 

Noston voit tehdä:

 

Hae luottoa        Lue lisää Everyday -sovelluksesta

 

Luottorajan korottaminen:

Everyday.fi joustoluotolla voit nostaa rahaa tarpeesi mukaan, missä ja milloin vain. Tarjoamme myös mahdollisuuden luottorajan korottamiseen.  Luottorajan korotusta haet helpoiten OPR Online -palvelustamme.

Everydayn luottorajaa voi muuttaa  OPR Online -palvelussa kohdassa ”Everyday”, ”luottorajan muutos”. Valintaikkuna näyttää valittavissa olevat luottorajat.

Hae luottorajan korotusta

Kolik stojí úvěr EverydayPlus?

2000,00 Kč

 • Celková částka ke splacení:
  i
 • NEBO minimální splátka:
  i
 • RPSN:
  247,58 %
  i
 • Výše úvěru:
 • Poplatek za výběr:
 • Splatnost: 30.06.2018
 • Měsíční pevná zápůjční
  úroková sazba:

  20%

Pokud uhradíte dlužnou částku v plné výši do data splatnosti, nebudou vám účtovány žádné další poplatky kromě poplatku za čerpání úvěru.

Využijete-li možnost splátky, musíte splatit vždy minimálně jednu čtvrtinu z celkové účtované částky, nejméně však 300 Kč. Měsíční úrok ve výši 20 % se potom na vyúčtování v příštím měsíci vypočítá na základě zůstatku po odečtení zaplacené částky.

Výše RPSN v případě, když celkový úvěr je vyčerpán dvanáctý den kalendářního měsíce v plné výši a je splacen jedinou splátkou k poslednímu dni kalendářního měsíce následujícího po měsíci, v němž došlo k čerpání úvěru.

Služby zákazníkům

Otevřeno v pracovní dny 8 – 18
Telefonní číslo
22 888 69 69
E-mail
info@everydayplus.cz
Chat
Chat

Reprezentativní příklad

Splatnost v kalkulátoru = splatnost první splátky. Dobu splácení určuje spotřebitel. Například v případě, že úvěrový limit ve výši 4000 Kč je vyčerpán v den uzavření smlouvy o úvěru v plné výši a je splácen jednotlivými měsíčními splátkami ve výši minimální splátky úvěru, doba splácení je 33 měsíců , výše poplatku za čerpání úvěru je 800 Kč (20 %), výše úroku 11 049 Kč a celková částka splatná spotřebitelem 15 849 Kč. RPSN činí 588,56%. Spotřebitel je oprávněn splatit celý úvěr ihned po poskytnutí, RPSN v takovém případě činí 278,46%.